Star Federation – czy warto zagrać? Poznaj szczegółowe informacje

Gra Star Federation to darmowa produkcja dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. W tym poradniku znajdziesz wszystkie szczegóły.

Star Federation – informacje ogólne o grze

Mamy do czynienia z niszową produkcją, która uraczy wszystkich entuzjastów starszych, przeglądarkowych gier, więc fani popularnego przed laty Ogame poczują się tu jak w domu. Tym razem możemy jednak liczyć na wiele innowacyjnych rozwiązań, które wpiszą się w zakres oczekiwań wszystkich kosmicznych imperatorów. Będziemy więc zarządzać planetami, gromadzić surowce i prowadzić wojny. Tytuł jest bardzo rozbudowany, co w darmowej grze może pozytywnie zaskakiwać. 

Star Federation – tak wiele możliwości

Już przy zakładaniu konta wybieramy jedną z kilku dostępnych ras, a następnie nazwę planety oraz układu słonecznego. Później wystarczy poczekać na mail i aktywować konto. 

W przeciwieństwie do wielu innych tytułów,  gra Star Federation otwiera przed nami drzwi do szeregu możliwości i niełatwych wyborów. Przede wszystkim produkcja zawiera mnóstwo elementów znanych ze strategii ekonomicznych. Gromadzimy surowce, które pozwolą nam zająć się prowadzeniem badań na naszej planecie, wznoszeniem budynków oraz produkcją statków kosmicznych. 

Odpowiednio zorganizowana flota służy podbijaniu innych lądów oraz prowadzenia wojen na wielu frontach. Do dyspozycji gracza oddano masę różnych statków, dzięki czemu stale wzmacniamy siłę bojową, a to z kolei przekłada się na długie godziny świetnej zabawy. Kolejnym atutem jest aspekt społecznościowy gry. Wraz ze znajomymi możesz zakładać sojusze i walczyć o dominację w kosmicznym świecie. 

Star Federation – komu można polecić?

Star Federation sprawdzi się idealnie wśród wszystkich entuzjastów strategii ekonomicznych oraz gier przeglądarkowych o rozbudowanej strukturze. To również doskonała propozycja dla grupy znajomych, którzy poszukują nieszablonowych i zupełnie nowych propozycji. W przypadku Star Federation opinie graczy są bardzo pozytywne, choć produkcja nie cieszy się jeszcze dużą popularnością w naszym kraju. To bardzo dobry moment, aby rozpocząć budowę imperium. Zdecydowanie warto sprawdzić ten darmowy tytuł.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *