Enlisted – PS5, Xbox Series S/X, PC czy warto zainteresować się rozgrywką

Enlisted to pierwszoosobowa strzelanka osadzona w realiach drugiej wojny światowej. Poznaj szczegóły rozgrywki. 

Enlisted – najważniejsze informacje

Na premierę gry czekali wszyscy fani sieciowych strzelanek, choć na rynku ich nie brakuje, tym razem mamy do czynienia z zupełnie nowym tytułem. Oto szczegóły, z którymi warto zapoznać się przed zakupem.

 • Producent – Darkflow Software
 • Wydawca – Gaijin Entertainment
 • Data premiery – marzec 2021
 • Cena – gra darmowa z mikropłatnościami
 • Ograniczenia wiekowe – od 18 lat
 • Platformy – PC, PS5, Xbox X/S

Enlisted to gra produkcji Darkflow Software, natomiast za dystrybucję odpowiada Gaijin Entertainment. Tytuł ukazał się w marcu 2021 roku na pecety oraz konsole nowej generacji i przeznaczony jest wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. Chociaż otrzymujemy darmową produkcję, nie zabraknie w niej mikropłatności, które znacznie urozmaicą rozgrywkę.

Enlisted – fabuła i mechanika rozgrywki

W grze wcielamy się w żołnierza z czasów największego konfliktu zbrojnego w dziejach świata. Premiera Enlisted – PC, PS5, Xbox Series S/X przynosi nam dwie kampanie. W Bitwie o Moskwę weźmiemy udział w potyczkach pomiędzy armią radziecką a niemiecką. Natomiast Inwazja na Normandię przenosi nas do historycznego lądowania aliantów z 1944 roku. 

Mamy do czynienia z sieciowym shoterem typu MMO. Weźmiemy więc udział w drużynowej rywalizacji, a wraz z postępem rozgrywki odblokujemy nowe bronie. Ponadto gracz może wybrać jedną z aż 10 klas, a każda z nich charakteryzuje się unikalnymi umiejętnościami. Do naszej dyspozycji oddano bardzo pokaźny arsenał, co sprawia, że Enlisted stanowi zabawę na wiele godzin. 

Jeżeli uwielbiasz grind i klimaty drugiej wojny światowej, w Enlisted na pewno się odnajdziesz. Pamiętaj jednak, że kolejne kampanie będą płatne. Obecnie możesz pobrać darmową wersję gry i sprawdzić, czy taki rodzaj zabawy Ci odpowiada – jeśli tak, na pewno warto sięgnąć po kolejne dodatki, aby cieszyć się doskonałą rozrywką.  

Realizm na wyciągnięcie ręki

Jednym z najważniejszych atutów gry Enlisted – Xbox Series S/X, PS5, PC jest ponadprzeciętny realizm. Grafika została bardzo dobrze zaprojektowana, zarówno jeśli mowa o lokacjach, jak i broniach czy postaciach. Niemałe wrażenie robią również efekty specjalne. Nie bez powodu gra zagościła na platformach nowej generacji. Warto też zwrócić uwagę na ścieżkę dźwiękową, która idealnie podkreśla wojenny klimat i zachęca do kolejnych wyzwań. Wszystko to sprawia, że obok tej produkcji trudno przejść obojętnie. Enlisted może być ciekawą alternatywą dla popularnych serii typu Battlefield czy Call of Duty. Zdecydowanie warto sprawdzić ten tytuł.

12 komentarzy

 1. kacperox pisze:

  bardzo ciekawa gra!

 2. xGosiaBSPx pisze:

  polecam spoko jest

 3. Tiger pisze:

  najlepsza gra polecam

 4. xDEVV333 pisze:

  Bardzo spoko gierka polecam

 5. Lolek xd pisze:

  Bardzo fajna gra

 6. tymorak pisze:

  spoko gierka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *