Elvenar

Przeglądarkowa strategia MMO od twórców popularnych Plemion. W Elvenar gracze stają po stronie ludzi lub elfów i próbują stworzyć dobrze prosperujące miasto. Każda z dwóch ras wykorzystuje odmienne technologie, wygląd budynków i jednostek, a także nieco inną filozofię rozgrywki.

Elvenar to osadzona w realiach fantasy przeglądarkowa gra MMO, w której, stając po stronie ludzi lub elfów, spróbujemy stworzyć dobrze prosperujące miasto, oddając się eksploracji egzotycznych terenów oraz handlowi z innymi mieszkańcami krainy. Tytuł jest kolejną dużą produkcją w dorobku prężnej niemieckiej firmy InnoGames, znanej z takich przeglądarkowych hitów, jak Grepolis, Tribal Wars czy Forge of Empires.
Elvenar to osadzona w realiach fantasy przeglądarkowa gra MMO, w której, stając po stroni ludzi lub elfów, spróbujemy stworzyć dobrze prosperujące miasto, oddając się eksploracji egzotycznych terenów oraz handlowi z innymi mieszkańcami krainy. Tytuł jest kolejną dużą produkcją w dorobku prężnej niemieckiej firmy InnoGames, znanej z takich przeglądarkowych hitów, jak Grepolis, Tribal Wars czy Forge of Empires.Akcja gry przenosi nas do tętniącej życiem fantastycznej krainy, w której rywalizują ze sobą dwie główne rasy: ludzi i elfów. Przystępując do zabawy, opowiadamy się po jednej z dwóch stron, co przekłada się nie tylko na wykorzystywane technologie, odmienny wygląda budynków i jednostek, ale także nieco inną filozofię rozgrywki. Przykładowo, elfy wiodą spokojne żyje w harmonii z naturą, praktykując magię i współistniejąc z innymi fantastycznymi istotami, podczas gdy ludzie dadzą się poznać raczej jako ambitni i racjonalni inżynierowie, którzy korzystają ze średniowiecznego arsenału tradycyjnego oręża, a rozwój technologii traktują jako swą główną broń w walce o przetrwanie.

Podstawą rozgrywki jest zapewnienie naszej niewielkiej z początku osadzie dostatku i rozwinięcie jej do rozmiarów potężnej metropolii. W tym celu musimy oddawać się takim czynnościom, jak produkcja surowców i pożywienia, rozwijanie setek technologii oraz tworzenie silnej armii, która pozwoli na eksplorację nowych terenów i zapewni nam przewagę w walce. Praktycznie każdy ze wznoszonych przez nas budynków, wśród których znajdą się rozmaite warsztaty, fabryki czy też zwykłe domy mieszkalne, może być wielokrotnie ulepszany – zarówno technologicznie, jak i wizualnie, co owocuje większą produktywnością i pozwala dostosować wygląd naszej osady do własnych preferencji. Dodatkowo podczas eksploracji nowych terenów odnajdziemy szereg starożytnych reliktów, które niosą ze sobą masę przydatnych bonusów wspomagających produkcję czy rozwój armii. Jak w większości podobnych gier MMO, rozgrywka łączy elementy trybu PvE i PvP. Możemy więc skoncentrować się na wykonywaniu kolejnych zadań fabularnych i walce z rozmaitymi postaciami niezależnymi, jak też wchodzić w interakcję z innymi graczami nawiązując sojusze, prowadząc handel czy też wypowiadając im wojnę. Walki w Elvenar toczą się w systemie turowym na zróżnicowanych terenach, pokrytych siatką heksagonalnych pól. W potyczkach może brać udział do 20 różnych typów jednostek i potworów, a starcia okraszone są efektownymi animacjami 3D, które w połączeniu z wysokiej jakości grafiką wynoszą grę ponad typowe standardy produkcji przeglądarkowych

.
Źródło: https://www.gry-online.pl/gry/elvenar/z43eff

Może Ci się również spodoba

25 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *