Lineage 2 Essence

Klasyczna, odświeżona gra MMO dostępna za darmo! Myśląc o gatunku Massive Multiplayer Online przyjdzie nam na myśli zapewne kilka tytułów, które zrewolucjonizowały albo podtrzymały to, co w nim najlepsze. Jedną z takich gier jest z pewnością Lineage II, który dla niejednego fana MMO był pierwszą stycznością z tym gatunkiem. Lineage 2 Essence jest nastawioną na rozgrywki PVP wersją, oferującą dodatkowe udogodnienia. Stwórz swojego bohatera, zmierz się z innym i sprawdź, jak potoczy się Twoja własna historia!

Fantastyczny i rozbudowany świat gry jest podzielony na trzy główne królestwa – Aden, Elmore i Gracia, które trwają w nieustannym napięciu przypominającym zimną wojnę. W tym niepewnym czasie przemierzymy różnorodne krainy – od fantastycznych świątyń, mrocznych katakumb poprzez dzikie i pełne tajemnic lasy, po krainy gigantów i zapomnianych bogów! Każda lokacja oferuje mnóstwo unikalnych wrogów do pokonania, questów do zaliczenia i lootu do zdobycia!
Lineage II oferuje 6 grywalnych ras (Ludzie, Elfy, Mroczne Elfy, Krasnoludy, Orkowie oraz Kamael), Każda rasa (oprócz Krasnoludów) posiada na start 2 scieżki rozwoju – fizyczną albo magiczną. W zależności od rasy, te ścieżki różnią się między sobą umiejętnościami oraz bazowymi statystykami. Na wyższych poziomach będziemy mieć również wybór dodatkowych podklas, unikalnych dla każdej rasy. – i tak Elfi Wojownik po osiągnięciu odpowiedniego poziomu będzie mógł zostać Elfim Rycerzem lub Elfim Zwiadowcą, a Orkowy Wojownik będzie miał wybór pomiędzy Rabusiem lub Mnichem. Ludzie, z uwagi na swoją wszechstronność, mają najwięcej podklas do wyboru – np. Ludzki Wojownik może stać się po Wojownikiem, Rycerzem lub Łotrem. Warto odnotować, że styl rozgrywki bardzo różni się od wyboru rasy – elfi wojownik uderza szybciej ale zadaje mniej obrażeń, a orkowy odwrotnie – wymierza potężne i powolne ciosy. Każda rasa posiada własną, osobną lokację startową.
Czym byłoby dobre MMO bez epickich walk drużynowych z potężnymi potworami? Lineage II to gra, która poza klasycznymi dungeonami oferuje również raidy, które są „większą” wariacją tych pierwszych, oraz polowania na Epic Bossów, do pokonania których potrzeba skoordynowanych działań kilku drużyn graczy. Dodatkowo dostępne są tutaj również scenariusze fabularne nazywane tutaj Saga, które ogramy sami, lub z towarzyszami. W Lineage 2 Essence wprowadzono szereg udogodnień dla graczy PVE, np. dostępne buffy u NPCów ułatwiające zdobywanie doświadczenia, dużo większe i szybsze respawny potworów, System Tarota – który umożliwia losowanie kamieni XP oraz bardzo mocny sprzęt startowy. Ułatwiono również eksplorację – Essence ma wbudowany bot, pozwalający na szybkie i automatyczne wbijanie leveli. Wszystko po to, żeby ułatwić nowym graczom dołączenie do najważniejszej części gry, czyli…

Zródło: https://darmowe.gry-online.pl/lineage2essence/z81af

Może Ci się również spodoba

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *