Wojna Tytanów

Wojna Tytanów (w oryginale – Clash of the Titans) to przeglądarkowa gra RPG stworzona z myślą o graczach, którzy z łezką w oku wspominają klasyczne reprezentantki tego gatunku. Nie tylko te z początków komputerowej epoki, ale te jeszcze wcześniejsze, papierowe.

W dzisiejszych czasach prawie wszystkie RPG-i pokazują przygody gracza w sposób dosłowny, wykorzystując do tego zaawansowane silniki graficzne. Wojna Tytanów oferuje coś zupełnie innego – historię przedstawioną przy użyciu statycznych obrazów oraz opisów, dzięki czemu nasza wyobraźnia może rozwinąć skrzydła (tak jak za dawnych lat, podczas zabawy w papierowe RPG-i czy gry planszowe). Nie trzeba wiele, by poczuć tutaj klimat niesamowitej wyprawy w głąb świata fantasy.
Przygodę z Wojną Tytanów rozpoczynamy od stworzenia postaci przy użyciu całkiem zaawansowanego kreatora. Jednak najwięcej frajdy dostarcza to, co dopiero nas czeka, w tym m.in. rozwój bohatera. Podczas zabawy poddajemy go treningowi, rozwijamy statystyki, dobieramy coraz to lepszy ekwipunek, a nawet wybieramy archetyp stylu walki. Doświadczenie oraz przedmioty zdobywamy, wykonując zróżnicowane questy fabularne, wychodząc na arenę czy udając się do jaskini, w której trafiamy na bardziej wymagających wrogów, ale i bardziej wartościowe nagrody. Zawartości w Wojnie Tytanów jest całe mnóstwo – gra może nam spokojnie wystarczyć na dziesiątki godzin.

Zródło: https://gameplanet.onet.pl/gry/rpg/wojna-tytanow/z986j7x

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *