WarTank

Wartank to przeglądarkowa gra tekstowo-graficzna, w której zarządzać będziemy własnym czołgiem. Gra stworzona została przez studio Overmobile w 2015 roku. Wraz z postępem rozgrywki ulepszamy naszą machinę za zdobytą w zwycięskich walkach walutę. Z jej pomocą uzupełnimy również zapasy amunicji i paliwa. Urozmaiceniem rozgrywki są misje, w których zmierzymy się z róznymi typami jednostek. 

Początkowo uczymy się podstaw w pojedynkach PvE, ale to na pojedynkach z innymi graczami polega cała zabawa. Liczba aktywnych graczy jest zaskakująco wysoka, a gra sama w sobie potrafi być angażująca. Wszystkie czołgi dostępne w grze pochodzą z okresu II Wojny Światowej, a misje które wykonujemy nawiązują do kampanii z lat 1939-1945. Jak w większości szanujących się gier MMO, istnieją tutaj klany, między którymi toczą się nieustanne bitwy PvP. 
Czymże byłby wasz czołg gdyby nie solidna baza w której może on spoczywać. Możemy ją rozbudowywać o strategiczne i istotne logistycznie budowle – kopalnie, strzelnica, zbrojownia lub nawet bank. W grze nie doczekacie się fajerwerków i immersyjnej grafiki, ale nadrabia ona rdzeniem rozgrwki. 

Zródło: http://www.portalmmo.pl/gra/wartank,446.html

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

  1. Florek345 pisze:

    Jedna z najlepszych gier o czołgach dostępna na urządzenia mobilne, polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *