The Pride of Taern

The Pride of Taern to polska gra MMORPG, która łączy w sobie cechy klasycznych, izometrycznych RPG-ów z dynamicznym turowym systemem walki i dojrzałą, nieliniową fabułą. Dołącz do tysięcy graczy online, którzy już od 6-ciu lat przemierzają ogromny świat The Pride of Taern, wypróbuj nasz unikalny system walki, odkrywaj ogromny świat i po prostu baw się dobrze.

W The Pride of Taern znajdziesz 300 lokacji, 466 potworów, 774 bohaterów niezależnych, 40 bossów, setki potężnych przedmiotów do odnalezienia i nieskończona ilość losowo generowanego sprzętu do zdobycia. Ponad 100 questów, dynamiczne eventy i niezliczoną ilość godzin emocjonującej gry.

Spokojne życie, które do tej pory wiodłeś, zostało zniszczone przez inwazję brutalnego najeźdźcy. Przewaga wroga była ogromna i kiedy dalsza walka nie miała sensu, zostałeś zmuszony do ucieczki. W nowym kraju, na nowym lądzie, pamiętasz o powinnościach wobec utraconej ojczyzny. Przyłączasz się do ocalałych taernijskich oddziałów i odkrywasz, że walka o Taern często toczy się na granicy dobra i zła. Jaką podążysz ścieżką? Uznasz, że cel uświęca środki, czy jednak będziesz ważył swoje czyny na szali moralności? Ogromny świat, który będziesz przemierzał, pełen jest wyzwań i wyborów, a twoje czyny zdefiniują, co to znaczy być Dumą Taernu.
Walka w The Pride of Taern to unikalne połączenie dynamiki z grą turową. Przekonaj się, ile możliwych taktyk kryje w się w kombinacji 69 unikalnych umiejętności. Wybierz spośród 7 klas postaci, z których każda posiada swój własny styl gry. Siej zniszczenie Magiem Ognia lub Sheedem, wywołuj obłęd magiem Voodoo, podstępnie eliminuj przeciwników Łucznikiem albo wspieraj grupę swoich przyjaciół Rycerzem lub Druidem. Rozwijaj postać, wymyślaj nowe taktyki, odkrywaj combosy i zmierz się z innymi graczami w emocjonujących walkach PvP.
Nasi gracze to ciągle rosnąca grupa wyjątkowych ludzi, których łączy chęć rywalizacji, poznawania nowych przyjaciół i chęć dobrej zabawy. Dołącz do ogromnej społeczności, która od wielu lat tworzy wspaniały klimat naszej gry. Co roku organizujemy największy w Polsce zlot fanów The Pride of Taern, na którym osoby, które do tej pory znały się tylko online, mogą wspólnie bawić się w taernijskim klimacie, brać udział w konkursach i wygrywać atrakcyjne nagrody.

Zródło: https://www.taern.pl

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *