RYCERZE I KSIĘŻNICZKI

Rycerze i Księżniczki (Knights & Brides) to przeglądarkowa gra przygodowa. Chcesz poczuć się jak mieszkaniec wspaniałego królestwa? Zostań księżniczką lub rycerzem w pełni wirtualnie! Sprawdź, jak odnajdziesz się w roli jednego z bohaterów strategicznej gry po polsku. Doskonała fabuła i świetna akcja nie pozwoli Ci na długo zapomnieć o Knights & Brides!

Zastanawiasz się, czy gra jest warta Twojego czasu? Nie mamy nawet najmniejszych wątpliwości, że tak właśnie jest! Rycerze i Księżniczki to darmowa gra dostępna przez Twoją przeglądarkę w pełnej wersji! Tylko w taki sposób, możesz wcielić się w rolę jednego z młodych i dobrze zapowiadających się rycerzy lub zostać piękną i delikatną księżniczką rodem z rodziny królewskiej! Stworzenie wspaniałego i dobrze funkcjonującego królestwa wydaje Ci się prostym zadaniem? Sprawdź, jak jest w rzeczywistości (chociażby tej wirtualnej!).
Jak pewnie wie większość z Was, z dniem ukończenia szesnastu lat w życiu młodego człowieka zmienia się bardzo wiele. Nie inaczej było w czasach średniowiecza, kiedy szesnaste urodziny rozpoczynały obowiązki. W zależności od płci albo stalibyśmy się wtedy początkującym rycerzem albo rozpoczęlibyśmy sprawowanie funkcji księżniczki z prawdziwego zdarzenia. Obie rolę wydają się przyjemnością? Myślisz, że poradziłbyś sobie doskonale? Zatem wyobraź sobie taką sytuację…
Budzik powiadamia Was o tym, że wstał nowy dzień. Pierwsze spojrzenie na kalendarz przypomina Wam długo wyczekiwaną datę szesnastych urodzin. Niestety, zamiast prezentów i hucznego przyjęcia Wasi rodzice prezentują Ci… skromną wyprawkę. W tym momencie wszystko zaczyna się od początku, bo jak wiemy, każdy koniec, to początek nowej przygody!
Przed pierwszym spotkaniem w królestwie musisz zdecydować jaką postacią będziesz? Zastanawiasz się, jak wyglądała codzienność księżniczek? A może nie możesz doczekać się, kiedy weźmiesz udział w rycerskich ćwiczeniach i pojedynkach? Gra Rycerze i Księżniczki pomogą Ci odpowiedzieć na pytania, które od dawna pozostawały w Twojej głowie jako niedopowiedzenia. Teraz możesz wcielić się w wymarzoną postać i po prostu na własnej skórze sprawdzić się w danej roli. Jeśli chcesz zostać rycerzem masz do wyboru postacie takie jak: Radosny, Precyzyjny lub Zuchwały. Z kolei wśród księżniczek możesz wybierać między: Energiczną, Zamożną lub Gustowną damą. Jak z pewnością się domyślasz, przedrostek może dużo powiedzieć Ci o samej postaci. Każda z nich rozpoczyna grę z własnym dziedzictwem, charakterem i pomysłem na zabawę!

Zródło: https://gameplanet.onet.pl/gry/farmerskie/rycerze-i-ksiezniczki/p7klc16

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *