POGROMCY

Pogromcy to gra przeznaczona dla miłośników klasycznych RPG-ów, w których od zaawansowanej oprawy graficznej ważniejsze są statystyki, rozwój postaci oraz walka. Na graczy czekają także dziesiątki zadań fabularnych do wykonania.

Zanim rozpoczniemy właściwą rozgrywkę w Pogromców, czeka na nas samouczek, podczas którego zapoznajemy się z najważniejszymi elementami gry. Już na tym etapie możemy się zorientować, że jest to produkcja, która czerpie garściami z klasycznych, papierowych RPG-ów. Nie uświadczysz tutaj nowoczesnej grafiki – cała opowieść, której uczestnikiem się stajesz, jest przedstawiona za pomocą opisów (w języku polskim) oraz prostych, ale przyjemnych dla oka ilustracji. Rozgrywkę w Pogromcach można poniekąd porównać do popularnych niegdyś książek paragrafowych.
Pogromcy to gra osadzona w uniwersum fantasy, w którym czekają na nas dziesiątki zadań fabularnych do wykonania, a w ich trakcie setki walk do stoczenia. Jednak to nie wszystkie atrakcje przygotowane przez twórców. Opracowali oni także dodatkowe formy zabawy, takie jak arena, najazdy czy koloseum – wszystkie z nich stanowią doskonałą okazję do sprawdzenia się i ulepszenia swojej postaci. Jej system rozwoju w Pogromcach to – można powiedzieć – klasyka gatunku. Składają się na niego punkty doświadczenia oraz ekwipunek, które zwiększają nasze szanse na zwycięstwo w kolejnych starciach. Przedmioty możemy zdobywać w walce, jak również kupować za zdobyte złoto.
W grze możemy także zdobywać rozmaite osiągnięcia, tytuły oraz puchary. W tym celu musimy wykonywać określone zadania, polegające np. na zwyciężenie określonej liczby graczy w bitwach masowych i turniejach czy pokonanie smoka wspólnie ze swoim klanem (do którego to możemy się przyłączyć niedługo po rozpoczęciu zabawy).

Zródło: https://gameplanet.onet.pl/gry/rpg/pogromcy/l7xrt83

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *