Odlotowe Wieżowce

Odlotowe Wieżowce to ekscytująca gra online, dostępna na wszystkie telefony! Buduj i ulepszaj swój wieżowiec, uszczęśliwiaj ludzi, rozwijaj swój własny biznes!

Odlotowe Wieżowce to z pozoru bardzo prosta gra, polegająca na klikaniu poszczególnych parametrów i zadań. Tym większe jest zdziwienie każdego gracza, który decyduje się nieco bardziej w nią zagłębić, bowiem szybko okazuje się, że zarządzanie własnym drapaczem chmur nie jest szczególnie łatwe, a kolejne nowe piętra dostarczają coraz więcej zadań do wykonania i wymagają skrupulatnego kontrolowania sytuacji.
Grafika gry nie jest nad wyraz rozbudowana, jednak dzięki temu poszczególne panele oraz zakładki są w pełni przejrzyste i zrozumiałe. Budowanie i ulepszanie własnego wieżowca to świetne połączenie rozrywki z rozwijaniem umiejętności zarządzania, a czas spędzony przy Odlotowych Wieżowcach stanowi satysfakcjonujący sposób na relaks i wciągające zajęcie dla każdego kto ma smykałkę do interesów.
Rozpoczynając grę w Odlotowe Wieżowce każdy ma równe szanse. Wstępnie otrzymuje się trzy piętra, z których pozyskać można pierwsze profity, równocześnie zapoznając się z podstawowymi zasadami gry. Do dyspozycji gracz ma Hol z windą, Hotel dla mieszkańców, oraz Cukiernię i Pralnię, w których zarabia się pieniądze na dalszy rozwój. Po uzbieraniu odpowiedniej kwoty wieżowiec można rozbudowywać o kolejne kondygnacje o różnym przeznaczeniu.

Zródło: https://gameplanet.onet.pl/gry/inne/odlotowe-wiezowce/g0vcs5y

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *