OBROŃCY GALAKTYKI

Obrońcy Galaktyki to polska, bezpłatna gra przeglądarkowa (stworzona przez studio Playlink), w której udajemy się w dalekie regiony kosmosu, by je zbadać, a przy okazji stawić czoła kosmicznym piratom i tajemniczej rasie, która zagraża naszemu (czyli ludzi) istnieniu. Można w nią zagrać zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

Obrońcy Galaktyki przenoszą nas do odległej przyszłości, a dokładnie do roku 2258, kiedy to ludzie potrafią już całkiem swobodnie przemieszczać się pomiędzy planetami, układami słonecznymi i galaktykami. W ten oto sposób we wszechświecie zaroiło się od odkrywców, poszukiwaczy przygód, ale i piratów i ogromnych, chciwych korporacji. Gracz wciela się w jednego z pilotów (przyszłych obrońców galaktyki), który pewnego dnia otrzymuje interesujące zlecenie, będące – jak się wkrótce okaże – początkiem długiej i emocjonującej przygody.
Naszą przygodę pośród gwiazd rozpoczynamy na planecie o nazwie X52. Pierwsze chwile z grą spędzamy na nauce jej poszczególnych aspektów. Początek jest raczej spokojny, dopier z czasem będziemy stawać przez coraz większymi wyzwaniami. W Obrońcach Galaktyki czeka na nas pokaźna liczba zadań do wykonania, podczas których będziemy musieli mierzyć się z wrogami – piratami czy tajemniczą obcą rasą. Każda misja, która zakończy się sukcesem, oznacza dla nas zastrzyk punktów doświadczenia i różnego rodzaju nagród, które pozwalają nam się stale rozwijać. Mowa o różnego rodzaju ulepszeniach czy trenowaniu kluczowych cech.

Zródło: https://gameplanet.onet.pl/gry/rpg/obroncy-galaktyki/ee31zvc

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Axon20009 pisze:

    jest dobrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *