Niesamowite Zwierzaki

Niesamowite Zwierzaki to darmowa gra dostępna z poziomu przeglądarki, która pozwoli ci zostać opiekunem uroczego psa lub kota. Szybko przekonasz się, że posiadanie zwierzaka to nie tylko przyjemności, ale i szereg obowiązków, o których trzeba pamiętać.

Oczywiście, o te wszystkie podstawowe potrzeby twojego zwierzaka – psa lub kota – musisz dbać nieustannie. Nie możesz zaniedbać go pod żadnym względem (w ten sposób zbudujesz więź między wami i zdobędziesz jego lojalność), a do tego musisz starać się, aby miał dobry nastrój. Od czasu do czasu musisz się z nim także pobawić czy pójść na spacer, aby nie wyrosło z niego zwierzę kanapowe, które najchętniej leżałoby cały dzień.
Samo dbanie o podstawowe potrzeby pupila nie jest w Niesamowitych Zwierzakach celem numer jeden. To dopiero droga do celu, jakim jest wychowanie go na prawdziwego czempiona, który będzie brał udział w różnego rodzaju wystawach i pokazach, zdobywając nagrody. W ten sposób dowiedziesz, że nie jesteś zwykłym właścicielem psa czy kota, tylko hodowcą z krwi i kości!
Jeśli marzysz o tym, by wraz ze swoim czworonogiem coś osiągnąć, będziesz się musiał postarać. Nie wystarczy dawana na początku sucha karma i podstawowe zabawki. Cały czas będziesz musiał sięgać po coraz lepsze produkty, które pozwolą zwierzakowi lepiej się rozwijać. Konieczna będzie także wizyta w sklepie, w którym kupisz stylowe ubrania czy obrożę, które zwiększą atrakcyjność pupila. Pierwsze zwycięstwo na wystawie (na początku będzie to lokalna impreza, dopiero za jakiś czas będziesz mógł myśleć o takich na krajowym czy międzynarodowym szczeblu) w pełni wynagrodzi ci te wszystkie starania.

Zródło: https://gameplanet.onet.pl/gry/inne/niesamowite-zwierzaki/19jjcpm

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *