Mistrzowie Żywiołów

Magia Żywiołów to przeglądarkowa gra łącząca w sobie elementy gry karcianej oraz klasycznego MMORPG z wciągającą na wiele godzin fabułą rozgrywki. Starcia magów zbliżają się wielkimi krokami, zbierz talię potężnych kart i wyjdź z pojedynków jako zwycięzca!

Już w pierwszych chwilach z Magią Żywiołów czuć mroczną, trudną do wytłumaczenia siłę. Potężni magowie ścierają się ze sobą przy użyciu magicznych kart, walcząc tym samym o wpływy w fantastycznym świecie. Żeby dołączyć do elity czarodziejów i stać się legendą, mag musi zapanować nad żywiołami rządzącymi naturą!
W grze dostępnych jest kilka frakcji, których możemy użyć w walce – są to między innymi dzikie orki, nieustraszeni rycerze czy też sprytne elfy. Zwyciężyć w bitwie można tylko, dzięki zgranej i silnej drużynie, która tworzyć będzie potężną talię kart. W karcianej grze Magia Żywiołów istnieje kilka rodzajów mocy kart: zwykłe, niezwykłe, rzadkie, epickie, legendarne i mityczne. Zdobywanie nowych oraz ulepszanie posiadanych kart jest najlepszym sposobem na dotarcie do elity czarodziejów.

Zródło: https://gameplanet.onet.pl/gry/logiczne/mistrzowie-zywiolow/5dmftvp

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. grynaplus pisze:

    nie takie złe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *