Klondike

Sprawdź najlepsze darmowe gry online i zagraj w grę farmerską Klondike. Przeżyj niesamowitą przygodę razem z innymi graczami!

Główny bohater wyrusza do Ameryki Północnej w celu odnalezienia zaginionego na ekspedycji ojca. Ledwie kilka listów, które dostał na przestrzeni lat nie napawają optymizmem, ale nie można porzucać nadziei. Trzeba go uratować! Wyraźne wskazówki w listach sugerują także, że gdzieś w kopalniach ukryty jest wielki skarb. To doskonałe miejsce do rozpoczęcia poszukiwań. Nie można więc dłużej zwlekać – łap za kilof, uzbrój się w odwagę i cierpliwość, a potem ruszaj. Dalsze losy naszego bohatera leżą w Twoich rękach, drogi graczu. Przygoda czeka!
Rozgrywka w Klondike przypomina Simsy, ale zabawa rozciąga się nieco dalej. Tutaj bowiem domem jest Farma, a to oznacza zbieranie plonów, doglądanie zwierząt oraz zwiedzanie pobliskich kopalń. Wszędzie ukryte są najróżniejsze skarby do odkrycia, więc uważaj by niczego nie przegapić. Początki będą trudne, bo posiadając jedynie kilof trzeba rozpocząć od najcięższych zadań. Jednak w miarę zdobywania doświadczenia pojawią się nowe możliwości, obowiązki i przyjemności. Farma zajmie sporo czasu, aby była godna miana prawdziwego domu, ale daje ogromną satysfakcję.

Zródło: https://gameplanet.onet.pl/gry/farmerskie/klondike/xme099x

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *