KHAN WARS

Witaj w Khan Wars – nagradzanego pioniera strategicznych gier F2P!

Jeżeli lubi rywalizację i gry strategiczne, to jesteś w dobrym miejscu.

Khan Wars posiada wszystkie klasyczne elementy doskonałej gry strategicznej, między innymi rozwój imperium, tworzenie potężnej armii, dobór strategii i najważniejsze – walki pomiędzy graczami!

Głównym celem Khan Wars jest wybór idealnej nacji i poprowadzenie jej tak, aby pokonać wszystkich innych graczy na świecie. Wejdź w bezlitosny średniowieczny czas już TERAZ i przetestuj swoje umiejętności przeciwko innym graczom!

Wybierz jedną z 12 nacji. Każda z nich ma inne bonusy ekonomiczne, bojowe czy handlowe. Z czasem możesz rekrutować jednostki specjalne i dobrać taktykę tak, aby zwyciężyć innych graczy.
Zbuduj i broń swojego średniowiecznego miasta. Wybierz strategię najlepiej pasującą do Ciebie, rozbuduj ekonomię, handluj, prowadź mądrą dyplomację i graj wspólnie z innymi w gildii.
Podczas całej gry możesz podbić nowe zamki i trenować do 28 różnych jednostek- piechotę, łuczników, kawalerię, maszyny oblężnicze i jednostki specjalne każdej z nacji. Jednostki możesz ulepszać zwiększając ich atak oraz obronę. Walcz z bandytami, których znajdziesz na mapie

zródło: https://www.khanwars.pl

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *