Hero Zero

Hero Zero to darmowa gra przeglądarkowa, która powinna zainteresować wszystkich miłośników historii o superbohaterach. A w szczególności tych, którzy uwielbiają spędzać czas przy RPG-ach. Każdy powinien też docenić poczucie humoru, które wręcz się stąd wylewa.

W Hero Zero wcielamy się w jegomościa, który marzy o tym, by zostać superbohaterem. Problem tkwi w tym, że jest on marnej postury przeciętniakiem, który nie poradziłby sobie w bójce z kilkuletnim dzieckiem, a i pierwsza z brzegu łamigłówka byłaby dla niego nie do rozwiązania. Na szczęście z czasem będziemy go mogli nieco podrasować, tak aby mógł wypełniać kolejne bohaterskie czyny (których lista liczy sobie w sumie 76 stron!).
Na samym starcie musimy skompletować strój naszego bohatera, co wbrew pozorom nie jest wcale takie łatwe. Ubrania kosztują i żeby sobie na nie pozwolić, musimy wykonać kilka prostych zadań czy podjąć się prac sezonowych. Żeby wykonać dany quest, musimy poświęcić mu określoną ilość czasu. Część z nich – te związane z walką i zaprowadzaniem porządku w okolicy – wymaga od nas także określonego poziomu doświadczenia, więc na początku możemy o nich zapomnieć. Później stajemy się na tyle silni, że możemy wziąć udział w nieco ambitniejszych przedsięwzięciach. Od czasu do czasu toczymy także walki z postaciami innych graczy.
Jedną z najważniejszych rzeczy w Hero Zero jest nieustanny rozwój naszego bohatera. Jego umiejętności możemy poprawiać, biorąc udział w treningach na sali albo wykorzystując zdobyte punkty doświadczenia. Rozwijać możemy siłę czy kondycję, ale także inteligencję i intuicję. Każda z tych cech ma przełożenie na to, jak nam idzie wykonywanie zadań czy walka z przeciwnikami. Warto zainteresować się także stworzeniem własnej drużyny (super)bohaterów albo dołączeniem do jednej z już istniejących.

Zródło: https://gameplanet.onet.pl/gry/rpg/hero-zero/79dz2nr

Może Ci się również spodoba

7 komentarzy

  1. cytryneq08 pisze:

    gra jest spko jest darmowa i tyle w temacie

  2. Axon20009 pisze:

    mogło być lepiej

  3. nice pisze:

    gra dziecinstwa lol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *