Cargo Tycoon

Cargo Tycoon to gra ekonomiczna, w której wcielasz się we właściciela firmy transportowej i opiekujemy się swoim przedsiębiorstwem od A do Z. Czeka na ciebie cały szereg zadań, które będą od ciebie wymagać przedsiębiorczego podejścia, umiejętności liczenia czy kreatywności.

Cargo Tycoon nie posiada nowoczesnej oprawy graficznej – wręcz przeciwnie, całość została przedstawiona niemal wyłącznie w formie tekstowej – ale liczba zawartych w niej opcji jest imponująca. W grze zajmujemy się takimi sprawami, jak: zakup nowych (lub używanych) pojazdów oraz ich serwisowanie, zatrudnianie kierowców, szkolenie ich i decydowanie o ich czasie wolnym czy przeglądanie i wybór zleceń dla naszej floty. Zaczynamy, posiadając jedną placówkę, ale z czasem możemy zakładać kolejne filie, by zwiększać przychody naszego przedsiębiorstwa.
Jednym z najważniejszych elementów w Cargo Tycoon jest zarządzanie posiadaną flotą. W grze dostępne jest kilka rodzajów samochodów transportowych, a do tego kilka typów naczep. Kupować możemy pojazdy nowe, a także używane, oszczędzając na starcie, ale ryzykując kosztownymi naprawami w przyszłości. W każdym razie – po nabyciu nowego pojazdu i naczepy możemy zdecydować o ich barwie, a także o ewentualnej niestandardowej wersji silnika.

Zródło: https://gameplanet.onet.pl/gry/strategiczne/cargo-tycoon/stw5yw1

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *