Bitwy Zamków

Gra Bitwy Zamków to strategia z elementami RPG. Zostaniesz tutaj władcą, który musi odpowiednio zarządzać swoim królestwem w świecie Fantasy.

Gra Bitwy Zamków powinna zainteresować wszystkich miłośników średniowiecznych klimatów, którzy lubią gry strategiczne i RPG. Zasady zabawy są tutaj naprawdę proste, więc może w nią zagrać praktycznie każdy.

Przygodę z Bitwami Zamków rozpoczynamy od zbudowania gospodarstwa, dzięki któremu będziemy regularnie otrzymywać zasoby, takie jak kwiaty czy jabłka. Niedługo później stawiamy kolejną budowlę – koszary. To tutaj szkolimy pierwsze jednostki – chłopów – które chwilę później posłużą nam do walki z goblinami w pobliskim lesie. Po ich pokonaniu otrzymujemy nagrodę w postaci złota. To zdobywamy też później dzięki posiadanemu przez nas zamkowi, który możemy rozbudowywać (im bardziej go rozbudujemy, tym więcej złota będzie nam przynosił każdego dnia).
Ów zamek jest centralnym punktem gry, w którym możemy odwiedzać poszczególne budynki czy szkolić wojska. Z czasem otrzymujemy dostęp do coraz lepszych jednostek, dzięki którym możemy rozprawiać się z coraz silniejszymi przeciwnikami. Z naszego zamku możemy także wyruszać na przygody, podczas których musimy stawiać czoło rozmaitym stworom. Pokonując je, zdobywamy nie tylko złoto, ale również punkty doświadczenia, dzięki którym możemy się rozwijać. Natomiast na końcu każdej serii przeciwników czeka na nas walka, za wygranie której otrzymujemy specjalną nagrodę. Wówczas otrzymujemy także dostęp do nowej lokacji, w której zostajemy zaatakowani przez nieznanych do tej pory wrogów (na przykład po wizycie we wspomnianym lesie trafiamy do zruinowanej kaplicy opanowanej przez szkielety).

Zródło: https://gameplanet.onet.pl/gry/strategiczne/bitwy-zamkow/sh5ep3x

Może Ci się również spodoba

8 komentarzy

 1. Szunder pisze:

  Fajna gierka, Polecam! 😀

 2. Axon20009 pisze:

  spoko jest

 3. Anonim pisze:

  Fajniocha

 4. nice pisze:

  nie znam ale wydaje sie spoks 😀

 5. nice pisze:

  Moja stara strzela lepszde andriado XD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *