World of Tanks

World of Tanks to kultowy tytuł gry MMO. W trakcie rozgrywki, bohater wciela się w rolę generała oraz kierowcy czołgu, a jego podstawowym zadaniem jest wyjechać jako zwycięstwa z przepełnionego kurzem pola bitwy. Mnogość dostępnych taktyk, różnorodnych map i ogromna ilość historycznych pojazdów, przyciągnęły już blisko 200 milionów graczy z całego świata!

Rozpoczynając grę World of Tanks, generał otrzymuje do swojej dyspozycji jedynie czołgi pierwszej klasy. Do dyspozycji są maszyny, które były częścią armii wielu państw jak Stany Zjednoczone, ZSRR, Polska, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Japonia, Chiny, Czechosłowacja, Włochy oraz Szwecja. Pochodzą one z różnych okresów historycznych – od okresu I wojny światowej aż po koniec zimnej wojny. Wraz ze zdobywaniem militarnego doświadczenia, możliwe jest nabywanie coraz lepszych maszyn oraz specjalnych ulepszeń.
Większość maszyn dostępnych w grze ma swoje podłoże historyczne. Realnie odwzorowane wirtualne prototypy czołgów, nadają grze realizmu – do wyboru jest blisko 500 różnych modeli, które podzielono na klasy: ciężkie, średnie, lekkie, niszczyciele oraz działa samobieżne. Do każdego z nich przypisane zostały poziomy zaawansowania, których jest dziesięć. W grze World of Tanks znajdziemy takie kultowe czołgi jak amerykański Sherman, niemiecki StuG III czy też polski 50 TP.
Autorzy zadbali o rozbudowany tryb rozgrywki między graczami. Kierowcy czołgów w World of Tanks mogą wybierać między bitwami losowymi, zespołowymi, wojnami klanów, natarciami czy też trybem twierdzy. Znajdą coś dla siebie, zarówno samotnicy lubiący samodzielnie walczyć o swój los, jak i oddani kompanii, którzy wolą kooperować z innymi. Współpraca z innymi generałami przyda się szczególnie w trybie fabularnym, gdzie do wykonania misji, potrzebnych będzie kilku graczy.

zródlo: https://gameplanet.onet.pl/gry/zrecznosciowe/world-of-tanks/m77n9d1

Może Ci się również spodoba

22 komentarze

 1. Florek345 pisze:

  Najlepsza gra o tej tematyce, polecam!

 2. Ananas pisze:

  Lubie Gre tą

 3. KoxDC pisze:

  Nigdy nie grałem w tą grę bo nie działa mi na komputer ale oglądałem jak inni grali i od razu mi się spodobała

 4. Fajna Morda pisze:

  Spoko

 5. kevin pisze:

  najlepszy wot czyli world of tanks

 6. Oliwier pisze:

  Farna gra polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *