War Thunder

War Thunder

War Thunder to jedna z najpopularniejszych gier przeglądarkowych w historii internetu. Siądź za sterami jednego z myśliwców czy bombowców i weź udział w emocjonujących, podniebnych starciach z okresu drugiej wojny światowej.

Po rozpoczęciu zabawy w War Thunder trafiamy do hangaru, w którym czekają na nas pierwsze maszyny, którymi będziemy mogli polatać, wywodzące się z pięciu nacji: Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Związku Radzieckiego, Niemiec oraz Japonii (z czasem będziemy mogli odblokować dostęp do setek maszyn). Zanim weźmiemy udział w poważnych bitwach, musimy przejść przez samouczek, podczas którego dowiadujemy się, jak latać, jak strzelać czy jak wykonywać uniki. Po jego ukończeniu powinniśmy być gotowi do tego, by rozpocząć prawdziwą zabawę.
O ile opanowanie podstaw związanych z lataniem i strzelaniem nie stanowi żadnego problemu, o tyle dojście do poziomu, który pozwoli nam mieć znaczący udział w podniebnych starciach, może zająć wiele godzin. War Thunder to symulator z prawdziwego zdarzenia, który wymaga od nas sprawności, refleksu i koncentracji, ale potrafi się zrewanżować, dając ogrom satysfakcji po każdorazowym zestrzeleniu wroga. Tym bardziej, że dzięki zwycięstwom zdobywamy walutę i doświadczenie, dzięki którym możemy zdobywać nowe maszyny czy ulepszenia.
Autorzy War Thunder – studio Gajin Entertainment – postarali się o to, aby gra była możliwie jak najbardziej realistyczna. Każdą z dostępnych w niej maszyn lata się przynajmniej trochę inaczej (a niekiedy różnice są bardzo odczuwalne), fizyka została odwzorowana z dbałością o niuanse, a do tego należy dodać wiarygodny system zniszczeń. Jednak z myślą o mniej doświadczonych graczach przygotowano tryb zręcznościowy, w którym nie występują takie zjawiska, jak korkociąg, a grawitacja jest odpowiednio słabsza. Na koniec warto wspomnieć, że War Thunder została opatrzona nowoczesną, trójwymiarową grafiką, na którą składają się m.in. szczegółowo odwzorowane samoloty czy atrakcyjne krajobrazy.

Zródło: https://gameplanet.onet.pl/gry/zrecznosciowe/war-thunder/q2m8wzk

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

  1. Szunder pisze:

    Świetna gra, jest to też gra oparta na historii! Co ja mogę powiedzieć, każdy o niej słyszał i może wyrobić sobie własną opinie. Moim skromnym zdaniem gra zasługuje na wielkie uznanie, dla tych co interesują się historią gra będzie wyśmienita, ale dla tych którzy nie interesują się historią gra również może być epicka, coś o tym wiem. Z własnego doświadczenia Polecam!

  2. dsadada pisze:

    super gierka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *