Świt Aniołów

Legendarny MMORPG czeka na swoich bohaterów!

Nic nie zapowiadało kłopotów i chaosu, ale poczuł się najstarszy rozłam: usunięto zaklęcie, które broniło go przez wiele stuleci. Kto miał taką moc i komu była pod ręką, można się tylko dowiedzieć. Ale teraz … ciemność spadła na ziemię, potwory zamieszkują każdy zakątek tego świata, siejąc zniszczenie i ustanawiając własne prawa. Anarchia stopniowo panowała, eliminując ją tylko najsilniejsi.
Ale każdego dnia atak wroga jest trudniejszy do powstrzymania. Kilku ocalałych wycofało się na ostatni ocalały kamienny klif i przy pomocy starożytnej magii podniosło go do nieba. Tam zbudowali strzeliste miasto, które było ostatnią twierdzą dla wszystkich żywych istot. W jego centrum wznosi się Wieża Strażników, gdzie Starsi strzegą ostatniego źródła magii.

O Wojownicy Płonącego Legionu Światła, nie ma na świecie nikogo potężniejszego niż ty! Świat jest zbyt piękny, by dać go miłosierdziu zła. Powstańcie więc dla ochrony śmiertelników, przeciwstawiajcie się wszelkim zagrożeniom. Wzywajcie duchów stróżów, machajcie skrzydłami, aby ta moc mogła spotkać waszych wrogów! Zrzuć kogoś, kto ośmielił się przeciwstawić pokojowi świata i ukarać zło, które kwestionowało twoją siłę. Zmień strukturę wszechświata, aby nie było miejsca na ciemność i chaos!
Trzy legendarne klasy staną się przewodnikami po ekscytującym świecie. Jaki styl walki jest bliżej Ciebie i kim się staniesz – tylko Ty decydujesz!
Doskonała trójwymiarowa grafika. Wszystkie tekstury i lokalizacje są wykonane w jakości HD, a wszystko to jest dostępne bezpośrednio w przeglądarce – ciesz się grą w pełni!
Dostępna jest szczegółowa personalizacja postaci – możesz stworzyć niepowtarzalny, niezrównany wygląd. Przedstaw także broń do pompowania, zbroję i inne wyposażenie.
Tryby PvP. Możesz doskonalić swoje umiejętności na arenie z innymi graczami, pokazując swoje umiejętności i zdobywając uznanie.
Bogactwo wydarzeń w grze: od konkursów do całych trybów!
Zródło: https://espritgames.com/pl/switaniolow/

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *