Star Stable

Star Stable to oryginalna gra przeglądarkowa, w której pierwsze skrzypce grają przygody, tajemnice oraz konie. Można ją wypróbować zupełnie za darmo – wystarczy stały dostęp do internetu. Nie trzeba wiele, aby dać się jej porwać na dobre!

Za Star Stable odpowiada studio Pixel Tales, mające duże doświadczenie w tworzeniu gier o koniach (w przeszłości stworzyło m.in. Barbie Horse Adventures: Riding Camp czy Springdale). Wykorzystało je do stworzenia niesamowitej, wciągającej przygody, której akcja toczy się na tyle pięknej, co tajemniczej wyspie Jorvik. Choć została przeznaczona głównie dla nastolatek, mogą się przy niej świetnie bawić także starsi gracze.
Od tego rozpoczynamy przygodę ze Star Stable. Kreator pozwala nam zdecydować o wyglądzie oraz rasie naszego wierzchowca. Z czasem będziemy go mogli rozwijać i upiększać (wykorzystując zdobyte ubrania i wyposażenie), jak również – zdobywając punkty doświadczenia – uzyskać dostęp do nowych ras, o które powiększymy naszą stadninę.
Jednak konie to nie wszystko. Sporą część gry Star Stable wypełnia eksploracja wspomnianej wyspy. Odbywa się ona w sposób dość swobodny, a zawartość jest stale poszerzana o nowe elementy. Ponadto podczas przemierzania świata gry możemy napotkać na innych graczy i zawierać z nimi znajomości.
Ze względu na to, że Star Stable powstała głównie z myślą o młodszych graczach, jej autorzy dbają o przyjazne środowisko. W grze nie doświadczymy przemocy ani żadnych innych niepożądanych zachowań.
Znajdziemy w niej natomiast sporo elementów edukacyjnych, dzięki którym Star Stable to nie tylko zabawa, ale również nauka. Gracze uczą się tutaj m.in. tego, że zwierzę to obowiązek – muszą dbać o to, by konie nie były głodne, spragnione ani przemęczone.
Zródło: https://gameplanet.onet.pl/gry/rpg/star-stable/r40c4s8

Może Ci się również spodoba

41 komentarzy

 1. IMatiq pisze:

  super dostalem przez te platne linki juz z 50 punktow za darmo czuje sie jak milioner

 2. Lemonhaze4ever pisze:

  Git

 3. LewuseKKK pisze:

  Kozak to jest pozdro

 4. maria pisze:

  wow spoko to mam nadzieję że uzbieram na coś fajnego

 5. Patrix pisze:

  Spoczko

 6. xGosiaBSPx pisze:

  fajna gra fajnie sie gra w to

 7. M4chal pisze:

  nice gra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *