Shini Game

Shini Game to gra wydana przez studio Esprit Games. Jest to gra RPG stworzona na wzór znanego świata anime, jakim jest Bleach. Rozgrywka jest darmowa i zawiera dobrowolne mikropłatności. Shini Game jest rozgrywką, w której toczymy boje z duchami i demonami. Naszym celem jest stanie sie najpotężniejszym shinigamim, czyli łowcą demonów. Świat, po którym się poruszają gracze, podobnie jak w anime, został podzielony na 3 podświaty: Świat ludzi, Soul Society, Hueco Mundo.

Prócz jednoosobowego trybu pełnego wielu wyzwań, gra oferuje liczne wydarzenia przeznaczone dla większej ilości graczy. Co za tym idzie, w Shini Game mamy możliwość tworzenia gildii lub dołączenia do już istniejących.
Sama walka z przeciwnikami odbywa się w systemie turowym. Rozwój postaci klasycznie polega na zdobywaniu punktów umiejętności i rozdysponowywaniu ich. Prócz misji fabularnych, Shini Game oferuje alternatywną rozgrywkę przejawiającą się jako walka na arenie, crafting praz zarządzanie wirtualnym domem. W wirtualnym domu nie tylko możemy go ulepszyć, lecz także zagramy w minigry, udamy się na randkę czy będziemy zarządzać poddanymi.

Zródło: http://www.portalmmo.pl/gra/shini-game,479.html

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *