NosTale

NosTale jest darmową grą MMORPG stworzoną przez studio komputerowe Entwell. Polska edycja gry administrowana jest przez znane między innymi z gier przeglądarkowych niemieckie studio GameForge AG. Wystartowała ona 11 lutego 2009 roku.

Fikcyjny świat gry stylizowany jest na mangę. Gracze rozpoczynają swoją przygodę z NosTale od stworzenia postaci. Po wybraniu podstawowych cech postaci, rozpoczynają oni rozgrywkę, która polega na typowych czynnościach dla gier gatunku. Gracze zdobywają punkty doświadczenia wykonując misje, biorąc udział w eventach i zabijając potwory. Interfejs jest bardzo prosty, a sterowanie intuicyjne.
W NosTale możliwe jest założenie swojego odpowiednika gildii. Są nim rodziny, do których dołączyć może maksymalnie stu graczy. Ponadto, można też tworzyć trzyosobowe grupy, aby drogą współpracy ułatwić sobie eksplorowanie świata gry, przyspieszyć zdobywanie przedmiotów oraz poznać nowe osoby.
Mimo, że NosTale jest grą darmową, podobnie jak inne tytuły tego typu, posiada ona tzw. NosMarket, który oferuje dostęp do unikalnych przedmiotów w zamian za wirtualną walutę. Aby z niego korzystać, gracze muszą płacić prawdziwymi pieniędzmi.
Zródło: http://www.portalmmo.pl/gra/nostale,34.html

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Greesh pisze:

    całkiem ok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *