LEAGUE OF ANGELS III

League of Angel III to kolejna odsłona kultowej gry, która doczekała się rzeszy fanów na całym świecie. Główny bohater, usiłując powstrzymać napływające fale wrogów, rusza w przeszłość, by odnaleźć pradawne artefakty. Dzięki nim niebiańskie armie Elysium mają szansę pokonać ogromną siłę Czarnych Smoków. Zadaniem gracza jest zorganizowanie zgranej drużyny bohaterów i przemierzanie niezwykłych krain, pokonując przeciwników i pomagając napotkanym istotom. Wszystko to oprawione jest w dopracowaną grafikę 3D, pełną wspaniałych scenografii i wymyślnych postaci ożywionych świetnymi animacjami.

Odbywając podróż przez świat League of Angels III gracz steruje swoją postacią wskazując jej miejsce, w które ma się przemieścić. Początkowo bohater porusza się automatycznie w kierunku wyznaczonym przez bieżącą misję, ale wystarczy kliknąć dwa razy w dowolnym punkcie na mapie, by przejąć nad nim pełną kontrolę. Ekran gry zapełnia przede wszystkim widok scenerii przedstawiających niesamowite krainy, pełne magicznych postaci i niebezpiecznych wrogów. Po bokach umieszczone są wszystkie niezbędne zakładki, dzięki którym w sposób intuicyjny odkrywa się możliwości rozgrywki. Jednym kliknięciem można przenieść się do menu z informacjami o bohaterze, inwentarza czy listy zadań. Dodatkowo, dzięki mapie i przewodnikowi po bieżącej misji graczowi trudniej jest się pogubić.
System bitwy w grze jest turowy. Starcie zazwyczaj rozpoczyna frakcja gracza, a poszczególni bohaterowie kolejno przystępują do ataku, przy czym rodzaj uderzenia kontroluje się tylko u swojej podstawowej postaci. Po tej akcji następuje tura przeciwnika i tak na przemian aż do zwycięstwa jednej ze stron. Również tutaj istnieje możliwość skorzystania z funkcji automatyzacji, dzięki której gracz pozostaje jedynie obserwatorem toczącej się bitwy, a bohaterowie sami wybierają kolejność i rodzaj ataku na wroga.
Rozpoczynając grę w League of Angels III każdy ma równe szanse. Nie ma tutaj wyboru klasy postaci, a każdy gracz otrzymuje na początku takiego samego bohatera mając wpływ jedynie na jego płeć. Dopiero z biegiem przygody heros nabiera indywidualnych cech, zgodnie z wyborami dokonanymi w trakcie rozwoju umiejętności. W efekcie, gracz ma szansę stworzyć niepowtarzalną postać, zarówno pod względem dysponowanych przez nią mocy, stylu walki, jak i wyglądu.

Wędrując poprzez niezwykłe krainy, w różnych okolicznościach gracz ma okazję napotykać innych bohaterów, którzy niejednokrotnie chcą się do niego przyłączyć. W ten sposób tworzy się drużyna jednocząca swoje siły i zwiększająca tym samym szanse na przetrwanie w świecie opanowanym przez siły zła. Pomocników da się także rekrutować, wybierając spośród kandydatów te postaci, które stanowią doskonałe uzupełnienie stworzonej kompanii, zarówno pod względem umiejętności jak i stylu walki. Przykładowo, wojowniczka Silva doskonale sprawdza się w obronie, podczas gdy magiczna Flora potrafi leczyć sobie i innym rany odniesione w trakcie bitwy.

Zarówno główny jak i dodatkowi bohaterowie mogą rozwijać swoje talenty i zwiększać poziom postaci stając się z każdym levelem coraz potężniejsi i bardziej skuteczni w walce ze smoczą plagą. Każdy z nich posiada też własny ekwipunek i uzbrojenie.

Zródło: https://gameplanet.onet.pl/gry/rpg/league-of-angels-iii/nzkmy3m

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *