League of Angels-Heaven’s Fury

League of Angels Heaven’s Fury to kolejna odsłona znanej serii League of Angels. Gra zasłynęła ciekawym projektem uniwersum, zaskakującą oprawą wizualną i działaniem w całości poprzez przeglądarkę. Seria jak to tej pory przyciągnęła do siebie miliony graczy, a twórcy gry otworzyli ponad tysiąc aktywnych i pełnych życia serwerów. Kolejna część o podtytule Heaven’s Fury wprowadza do gry swoistą nowość. Jest nią nastawienie na dynamiczne i interaktywne pojedynki.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach, gracz stanie przed wyborem jednej z trzech postaci. Dostępny jest Archer, Wizard oraz Dragoon, czyli dość standardowe. Zapewniają one łatwy próg wejścia dla nowicjuszy w uniwersum gry. Każda z klas posiada swój własny zestaw umiejętności i zdolności magicznych. Całość jest oczywiście podatna na rozbudowę i personalizację, dzięki czemu gracz może wykreować swoje własne doświadczenie związane z bohaterem.

Powraca także system rekrutacji aniołów, które okazują się być kluczowym elementem naszej drużyny. Zależenie, czy mowa o aniołach światła czy ciemności, będą one miały inny wpływ na walkę i będą stanowić o rodzaju wartości dodanej do naszej drużyny. Kluczem jest wypracowanie swojej najbardziej efektywnej strategii. Poza tym, na graczy czeka wiele aktywności PvP oraz PvE. Rozgrywka jest również wzbogacona o wiele przedmiotów, umiejętności magicznych czy wierzchowce. Nie można także zapomnieć o typowych dla gatunku instancjach i questach.

Zródło: http://www.portalmmo.pl/gra/league-of-angels-4-heavens-fury,506.html

Może Ci się również spodoba

22 komentarze

 1. Greesh pisze:

  ok ale dziwne

 2. Kacper pisze:

  Bardzo lubię to grę jest interesująca

 3. Qter4 pisze:

  Gra jest interesująca

 4. Kacper999 pisze:

  git

 5. Marlys pisze:

  I’ve been surfing online more than 2 hours today, yet I never found any interesting article like yours.
  It is pretty worth enough for me. In my view,
  if all web owners and bloggers made good content as you did, the web will be much more useful than ever
  before.

 6. Regena pisze:

  I’m curious to find out what blog platform you are utilizing?

  I’m having some minor security issues with my latest blog and I’d
  like to find something more secure. Do you have any solutions?

 7. matios pisze:

  bardzo fajna gra polecam

 8. kooooook pisze:

  bardzo fajne

 9. Gamma Szary pisze:

  fgajna gra polecajm gitczad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *