Grepolis

Grepolis to darmowa, internetowa gra przeglądarkowa, kładąca duży nacisk na współpracę i elementy strategiczne. Twoim zadaniem jest przekształcenie niewielkiej polis (greckiego miasteczka) w ogromną metropolię. Zwerbuj armię mitycznych jednostek, takich jak mantykory i hydry, poprowadź swoje morskie oddziały przez greckie morza i podbij odległe wyspy.

Zawieraj potężne sojusze ze znajomymi i planuj wspólne ataki na swych rywali – z lądu, z morza lub z powietrza. Pamiętaj również, by w swych dążeniach do sławy i chwały zadbać o przychylność greckich bogów: Zeusa, Hery, Ateny, Hadesa, Posejdona i Artemidy. Ich łaska może zadecydować o Twoim zwycięstwie! Zbuduj wspaniałe Cuda Świata i zostań najpotężniejszym władcą antycznej Grecji!
Twoja przygoda rozpoczyna się na małej, spokojnej wyspie, gdzie możesz poznać innych graczy. Twoim zadaniem jest stworzenie nowego miasta i zebranie pierwszych surowców. Pomóż swemu miastu rozkwitnąć do metropolii i rozwijaj je z 13 różnymi budynkami i 8 monumentalnymi budowlami. Akademia pozwala na odkrywanie nieznanych technologii i daje możliwość rozszerzenia imperium na inne wyspy.
W Grepolis błyskawicznie znajdziesz nowych znajomych, z którymi połączysz siły i stworzysz potężny sojusz. Planujcie swoje kolejne posunięcia razem, realizujcie zaawansowane strategie i rozprawcie się z rywalami! Wspierajcie się nawzajem boskimi siłami i brońcie swoich miast, przemieszczając jednostki zgodnie z przyjętą strategią. Razem jesteście silniejsi i możecie szybciej rozwinąć swoje imperium – miasto po mieście, wyspa po wyspie, ocean po oceanie.
Komnata Chwały zawiera listę najlepszych graczy i sojuszy na każdym świecie. Tylko ci, którzy rozwijają swoje umiejętności walki i mają dobrze przemyślaną strategię walki z wrogami, będą mogli ubiegać się o miejsce w Komnacie Chwały.

Zródło: https://pl.grepolis.com

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

  1. Szunder pisze:

    Świetna gra, ogrywałem długi czas! Mogę Polecić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *