Game of Thrones

W grze Game of Thrones: Winter Is Coming wyruszysz do walki o Żelazny Tron. Wiele osad w Westeros czeka na to, aby móc rozwijać się pod przywództwem takiego wspaniałego Lorda jak Ty. W drodze do stworzenie potęgi rozwijaj mądrze swój zamek i szkól silną armię, która pozwoli pokonać Twoich wrogów.

Pamiętaj o tym,aby nie zaniedbywać rozwoju technologii, tylko postępowy władca poprowadzi swój lud skutecznie ku lepszej przyszłości. Twoim przewodnikiem po świecie gry Game of Thrones: Winter Is Coming będzie Kapłanka Władcy Światła Melissandry. To ona wskaże Ci właściwą ścieżkę postępowania na drodze do dominacji i pomoże stać się jeszcze lepszym wodzem.
Dbaj o sojusze, które w niegościnnym świecie Westeros mogą się okazać bezcenne. Wykorzystuj intrygi polityczne aby osiągać swoje cele a jeśli trzeba nie cofaj się przed toczenie krwawych wojen, w których zwycięzca może być tylko jeden. Pamiętaj o tym, że w Game of Thrones: Winter Is Coming możesz liczyć na bohaterów takich jak Jon Snow czy Robb Stark.
Zródło: https://gameplanet.onet.pl/gry/strategiczne/game-of-thrones-winter-is-coming/yrgvl2h

Może Ci się również spodoba

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *