Cuisine Royale

Cuisine Royale jest to Sieciowa strzelanka reprezentująca popularny podgatunek battle royale. Jej mechanika to składowa rozwiązań, które gracze polubili w innych produkcjach tego rodzaju, ale już obrany przez twórców setting stanowi powiew świeżości.

Cuisine Royale posiada wszystko, co powinna mieć gra typu battle royale, ale jej autorzy, chcąc się wyróżnić na tle konkurencji, wymyślili zupełnie zwariowaną konwencję. Otóż w starciach gracze używają nie tylko standardowej broni, jak pistolety, strzelby czy karabiny. Wykorzystać mogą prawie wszystko, co znajdą na planszy. Na głowę mogą założyć garnek, klatkę piersiową chronić wokiem, a przed cięższym ostrzałem zabezpieczyć się, ubierają gofrownicę. Sieciowa strzelanka battle royale z wykorzystaniem przyrządów kuchennych – czy to nie brzmi zwariowanie?
Cuisine Royale pozwala nam na rozgrywkę w trzech trybach: Solo (wszyscy na wszystkich), Duo (pojedynki duetów) oraz Squad (starcia w drużynach 3-4 osób). Niezależnie od wariantu, naszym celem jest przetrwanie aż do samego końca. Wygrywa ten (lub ci), kto jako ostatni pozostanie na placu boju (który, podobnie jak w innych battle royale, kurczy się z czasem). Rozgrywka jest nie tylko dynamiczna i emocjonująca, ale również mocno taktyczna. Musimy nauczyć się różnych podejść, przemieszczania się po planszy, strzelania, skradania, ukrywania się… Całość została przedstawiona przy użyciu nowoczesnej, trójwymiarowej grafiki. Wzorowo wypada także optymalizacja, która pozwala na płynną zabawę niezależnie od sprzętu.
Cuisine Royale posiada bardzo dużo zawartości do zdobycia, dzięki czemu trudno o nudę. Korzystając z warsztatu i z oferty wewnętrznego sklepu, możemy pozyskiwać najróżniejsze stroje, maski czy gesty (możemy także pozbywać się niepotrzebnego sprzętu). Gra jest darmowa i nie wymaga żadnych opłat. Mikropłatności są obecne, ale wydając prawdziwe pieniądze, można pozyskać wyłącznie przedmioty kosmetyczne, które nie wpływają na naszą efektywność na polu walki.
Zródło: https://gameplanet.onet.pl/gry/zrecznosciowe/cuisine-royale/rv73rgh

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

  1. Szunder pisze:

    Moim zdaniem jedna z lepszych Battle royale, świetna grafika po prostu nic dodać nic ująć, Perfekt! :p

  2. Florek345 pisze:

    Fajna jest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *